Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

Hakkımızda

2002 yılında kurulan Ekol Yazılım ve Danışmanlık ’ın amacı; hızla gelişen IT sektöründe yazılım teknolojisini, kendisine seçtiği dünya markası iş ortaklarıyla, deneyimli ve konusunda uzman sertifikalı kadrosuyla, sektörde kazandığı deneyimi, profösyenel ve kaliteli hizmetle birleştirerek müşterilerine rekabetçi ve verimlilik artırıcı ürünler sunmaktadır.

Bu gün Ekol Yazılım ve Danışmanlık Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşlarından biri olan Dia Yazılım’ın Yetkili İş Ortağı ünvanı altında Ticari Paket Yazılımlarını ve bu bilgi platformuna bağlı çalışabilecek, entegre İş Yönetimi Çözümleri CRM, Otel Yönetimi, Restaurant Yönetimi, Servis, Barkod ve Depo otomasyonları, Mobil çözümler ile sektörlere anahtar teslim projeler sunmakta olup, Satış Sonrası Destek, Eğitim, Danışmanlık Hizmeti, Raporlama Çözümleri ile de, işletmelere artı bir Katma Değer sağlamaktadır.

Misyonumuz

İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını artırmasını sağlayan çözümleri bilişim teknolojilerini kullanarak üretmektir.

Vizyonumuz

KOBİ’lerin girişimcilik, yaratıcılık, yenilikçilik, yüksek katma değer hedeflerine ulaşabilmesi için IT çözümleri ile müşterilerine destek sağlamak.