Dev Grup Yazılım | Bayi Girişi Ticket Sistemi
image

Üye Girişi

Dev Grup Yazılım ve danışmanlık bünyesindeki almış olduğunuz Dia yazılım ürünleri hakkında sormak istediğiniz, çözüm aradığınız problem durumları hızlı ve etkili yoldan en kısa sürede dönüş almak için danışmanlık alarak iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri girişi; Dev Grup Yazılım ve danışmanlık bünyesinden almış olunan dia yazılım ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak, süreci kontrol etmek ve güncellemeleri yakından takip etmek adına danışmanlık hizmeti alan bireylerimize sunulan bir ayrıcalık olmaktadır. Dev Grup Yazılım ve danışmanlık bünyesine ait müşteri girişi sisteminden sadece danışmanlık hizmeti alan müşterilerimiz yararlanmaktadır.

Dev Grup Yazılım ve danışmanlık bünyesinden almış olduğunuz Dia yazılım ürünlerinin; bakım anlaşması sürecinin takip edilerek yenilenme sürecini ve kişiye özel ürün fiyat güncellemelerini takip etmek için tasarlanan müşteri paneli yardımı ile kontrol etmek mümkün olmaktadır.

Dev Grup Yazılım ve danışmanlık bünyesinden almış olduğunuz Dia yazılım ürünlerinin veya aylık danışmanlık hizmetlerinin ödeme planlarının, zamanlarının hangi aralıklarda yapılması ve düzenlenmesi gerektiğine kısa yoldan ulaşabilmek mümkün olmaktadır.